İnşaat Taahüt

Deniz Yapı Teknik olarak kurulduğumuz andan itibaren konut ve sanayi sektöründe birçok projeyi başarı ile tamamlamış bulunmaktayız. Şu ana kadar yklaşık 500.000 metrekare yaşam ve çalışma alanını iş ortaklarımıza teslim ettik.


Lüks konuttan 5 yıldızlı otele, fabrikadan plaza binalarına kadar her türlü yapının tüm detaylarında iyi ile yetinmeyip mükemmele erişen uygulama kalitemiz ile ve hiç bir iş kazasına sebebiyet vermeyen yine mükemmeliyetçi iş güvenliği yönetimimiz sayesinde  çözüm ortaklarımızın kusursuz referanslarına sahibiz.


Bu özelliklerimiz sayesinde son dönemde Kadıköy bölgesinde kentsel dönüşüm kapsamında kat karşılığı şeklinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Suadiye projemiz 2015 Aralık sonunda tamamlanacaktır. Buna müteakip Sahrayı Cedid mahallesindeki projemiz başlayacaktır. Bu şekilde butik çalışarak aynı anda sadece bir maksimum iki adet projeye konsantre olarak hatasız, mükemmel ve bölgeye yakışan yapılara imzamızı atmayı hedefledik.

Firmamızın ana gücü Hazır Beton kolumuzdan geldiği için diğer firmalar gibi çok sayıda iş alıp ticareti çevirmek gibi bir kaygımız yoktur. Bunun verdiği avantaj ile sadece doğru ve etik daire sahiplerinin yer alacağı projelerde ortaklık yapıyoruz.

Doğru projeler – yaratıcı fikirler sloganı ile kalitesiz ama çok sayıda proje yapmak yerine kalitenin önde tutulduğu, içinde yaşanılan mekândan keyif alınan, modern, çevreci ve lüks yaşam alanları inşa etmeye odaklanmış olan firmamız, edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile Kadıköy bölgesindeki projelerine odaklanmış olup bölgesinde butik inşaat projeleri yapan nadir firmalardandır.Amacımız sadece güzel görünen değil her santimetrekaresinde kalitenin ve estetiğin sentezlendiği yaşam ve çalışma alanları inşa etmektir..

"Kentsel Dönüşüm" "inşaat Taahhüt" "Kadıköy Müteahhit" "Kat Karşılığı Inşaat" In Istanbul